تبلیغات
مرجع بازی های آنلاین و رایانه ای - Call Of Duty 10
 
مرجع بازی های آنلاین و رایانه ای
ما نه اولینیم نه بهترین! بلکه بروز ترینیم...
درباره وبلاگ


سلام خدمت شما بازدید کننده گرامی.
من در این وبلاگ سعی کردم بهترین و جدیدترین بازی های آنلاین رو از منابع معتبر خارجی جمع آوری کنم و در اینجا قرار بدم. قطعا برای پیدا کردن این بازی ها زحمتکشیده میشه و با نظرات شما عزیزان این خستگی جبران میشه.
منتظر نظرات شما عزیزان هستم......
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

مدیر وبلاگ : Mr P&G
نظرسنجی
شما کدام سبک بازی را بیشتر می پسندید؟پنجشنبه 1 اسفند 1392 :: نویسنده : gamer plus


                                                 

به مانند تمامی قسمت های گذشته Activision تمرکز بسیاری را برای خلق یک اثر درخشان دیگر مربوط به داستان Ghosts گذاشته است. داستانی که توسط Stephen Gaghan برنده ی اسکار فیلم Traffic نوشته شده است و بر خلاف قسمت های گذشته ی Call of Duty این بار شاهد داستانی عاطفی تر و تیره تر می باشیم و زمانی را روایت می کند که پس از یک رویداد ویرانگر که در توازن قدرت های جهانی تغییراتی بزرگ ایجاد می کند ، دیگر کشوری چندان به ایالات متحده اهمیت نمی دهد و دیگر کسی این کشور را به عنوان یک ابر قدرت به رسمیت نمی شناسد ، حکایت آینده ی آمریکا به مانند کشورهایی شده که خودش روزی به علت ضعیف بودن آن ها ادعای مالکیتشان را داشته بود......به مانند تمامی قسمت های گذشته Activision تمرکز بسیاری را برای خلق یک اثر درخشان دیگر مربوط به داستان Ghosts گذاشته است. داستانی که توسط Stephen Gaghan برنده ی اسکار فیلم Traffic نوشته شده است و بر خلاف قسمت های گذشته ی Call of Duty این بار شاهد داستانی عاطفی تر و تیره تر می باشیم و زمانی را روایت می کند که پس از یک رویداد ویرانگر که در توازن قدرت های جهانی تغییراتی بزرگ ایجاد می کند ، دیگر کشوری چندان به ایالات متحده اهمیت نمی دهد و دیگر کسی این کشور را به عنوان یک ابر قدرت به رسمیت نمی شناسد ، حکایت آینده ی آمریکا به مانند کشورهایی شده که خودش روزی به علت ضعیف بودن آن ها ادعای مالکیتشان را داشته بود.
حال بازی ما را به ده سال پس از این تغییرات بزرگ می برد و این بار داستان یک گروه از سربازان را بازگو می کند ، سربازانی که تنها بازمانده های باقی مانده از نیروهای special ops forces می باشند. نقش اصلی این گروه نیز دو برادر هستند که می خواهند همچنان به عنوان بخشی از گروه ‘Ghosts’ باقی بمانند و این گروه Ghosts جنگ پنهانی را علیه دشمنی که چنین تغییراتی را به وجود آورده آغاز می کنند ، جنگی که پیامد های وسیعی برای خودشان و بقایای آمریکا در پی خواهد داشت.

همچنین می توان گفت که وقایع این بازی نه در آینده و یا گذشته رخ می دهد و به نظر می رسد که در زمان فعلی جنگ های Ghosts اتفاقمی افتد. البته Activision هم همچنان علاقه ای به فاش کردن دشمنان اصلی این قسمت نداشته است.
به گیم پلی بازی سری می زنیم بخشی که همیشه هیجان بازیباز را به اوج خود می رسانده و بنا به اعلام تیم سازنده ، این فرنچاینز Call of Duty عنوانی می باشد که مخاطبانش همیشه انتظارات خاصی از تجربه اش دارند وGhosts هم دقیقا همان چیزی را ارایه خواهد داد که طرفداران و مخاطبانش در انتظار آن می باشند.

مراحلی که بازیکنان در آن به ماجراجویی های خود خواهند پرداخت ، بسیار شبیه به همان شیوه هایی است که هر کسی با این سری آشنایی دارد و انتظارش را می کشد. قهرمانان ما در شروع یکی از مراحل که در یک کشتی می باشد باید بمب ها و سلاح هایی که در این کشتی است را پیدا کنند و این کشتی را نابود سازند ، در ابتدا آن ها در زیر اقیانوس هستند و ماهی ها و مرجان هایی که تخت سنگ ها را به احاطه ی خود درآورده اند را در مقابل چشمانشان می بینند ، سپس آن ها به کف اقیانوس می رسند و گروهی از دشمنان را با شلیک همزمان از بین می برند وسپس باید به کشتی دشمن نفوذ کرده و در زمان گشت زنی نگهبانان جایی را برای پنهان شدن پیدا کنند و تا جایی که می توانند مخفی کاری را در دستور کار خود قرار دهند.

آن ها بمب ها و سلاح ها را پیدا می کنند ، اما همان طور که انتظار می رفت همه چیز آن طور که باید و شاید خوب پیش نمی رود و با طوفانی از گلوله های اسلحه و انفجارهایی که ایجاد می شود قهرمانان ما باید خودشان را به کف اقیانوس برسانند. در این هنگام کشتی هم منفجر می شود و یکی از افراد در زیر تحته سنگ های اقیانوس به دام می افتد ، در حالی که اسپری با ارزش اکسیژن را در همه جا می بیند به جز داخل دهانش. او تلاش می کند که خودش را از زیر تخت سنگ بیرون بیاورد اما تلاش بی فایده است. دیگر طاقت حبس کردن نفسش را ندارد ، به نظر می رسد که مرگ را در برابر چشمان خود می بیند ، اما درست در آخرین لحظات یکی از همرزمانش او را پیدا کرده و از زیر تخت سنگ ها بیرون می آورد و کپسول اکسیژن را در دهانش می گذارد. روز نجات دیگری به پایان رسید.
با نگاهی به توضیحات بالا می توان با خوشحالی گفت که این بخش از گیم پلی و لحظات سینمایی این چنینی تداعی کننده یک Modern Warfare دیگر می باشد. اما Infinity Ward خلاف این نظر را دارد ، چرا که آن ها آگاهانه تصمیم گرفته اند که Ghosts را از موفق ترین سری که تا به حال ساخته اند ( یعنی سری MW ) متفاوت بسازند و Ghosts را تبدیل به یک سمبل جدید کنند و مسیر تازه ای را در خلق یک داستان حماسه ای دیگر ایجاد کنند.

Call Of Duty: Ghosts همچنین قصد دارد تا این بار بازیکنان را بیشتر درون دنیای خود غرق کند و آزادی عملی بهتر به آن ها بدهد. یعنی بر خلاف قسمت های گذشته ، در بعضی از مراحل Ghosts به مانند جنگل ها ، بازی برایتان یک گیم پلی جهان آزاد را به ارمغان می آورد و دست شما در پیش برد مرحله کاملا باز می باشد. البته پیشرفت های جدید بازی تنها به همین نکات خلاصه نمی شود و وجود ماموریت های فرعی و ایجاد پیچش های مختلف در داستان از آن بخش هایی می باشد که بسیار جالب توجه است که در آینده باید دید Infinity Ward چگونه چنین بخش هایی را در Ghosts گنجانده است.
برای اولین بار در تاریخ فرنچاینز cod سگ ها نیز همرزمان شما در مبارزه با دشمنان خواهند بود. سگ ها یکی از بهترین دوستان شما در مبارزات می باشند. آن ها می توانند به مناطقی که خارج از دسترس می باشد و سربازان آن جا را در اختیار خود قرار داده اند نفوذ کنند ، می توانند مواد منفجره با خود حمل کرده و همچنین گلوی دشمنان را به صورت مخفیانه پاره کنند . البته سگ ها در منحرف کردن حواس دشمنان نیز نقش مهمی را ایفا می کنند. سگ ها کاملا از روی مدل های واقعی طراحی شده اند و حتی Activision از موشن کپچر سگ های واقعی برای بازی استفاده کرده است.
اما در اینجا یک سوال پیش می آید و آن هم این که چگونه می توان از سگ ها در بازی استفاده کرد ؟ زیرا سگ ها که یک سرباز نیستد ، آن ها نمی توانند که برای خود موقعیت بندی کنند و همیشه در انتظار دستوراتی از طرف شما می باشد. در این مورد Mark Rubin از استدیوی Infinity Ward در گفتگویی که با سایت CVG داشته در این مورد اعلام کرده است که هدایت سگ ها در میدان نبرد با تحریک پالس های الکترونیکی که به دور گردن آن ها آویخته شده انجام خواهد گرفت و به نظر می رسد که قانون نانوشته ای در هر کدام از قسمت های این سری وجود دارد که ما را وادار به کنترل کردن چیز های خاصی می کند و بعد از کنترل ماشین های اسباب بازی و عنکبوت روباتیک در قسمت های گذشته ی cod ، این بار شما بر روی نمونه های واقعی یعنی سگ ها کنترل خواهید داشت و آن ها را هدایت خواهید کرد.

Infinity Ward برای هر چه سرعت بخشیدن به جریان بازی Call Of Duty: Ghosts تغییرات جالبی را در بازی گنجانده و برخی از موارد قسمت های قبلی را هم حذف کرده است. این بار شما نیازی نیست که برای رد کردن سرباز خودتان از روی هر موانع کوچکی دکمه ی پرش را فشار دهید چرا که Infinity Ward اعلام کرده برای این که سرعت بازی بسیار بالاتر شود ، در صورت نزدیک شدن به موانعی کوچک خود شخصیت به صورت خودکار اقدام به پریدن خواهد کرد. در نهایت باید به این هم اشاره کرد که برای اولین بار در تاریخ این فرنچاینز در هنگامی که به سرعت در حال دویدن هستید در هنگام نشستن قابلیت سر خوردن بر روی زمین را هم دارا خواهید. البته این مورد آخر در بیشتر بازی های اول شخص این نسل وجود دارد ، ولی همان طور که اشاره شده و جالب نیز است قسمت های گذشته ی cod تاکنون چنین قابلیتی را نداشته اند.
اما شاید این افزایش چابکی در بخش مولتی پلیر چندان کمک حال شما نباشد. به خاطر این که در حال حاضر نقشه هایی به این بخش اضافه شده است که بلایای غیر منتظره ای از جمله زمین لرزه و گردبادهایی که در نقاط خاصی به وجود می آید را شامل حال خود می کند. از آن گذشته با این که چندان جزییات زیادی از مولتی پلیر بازی فاش نشده ، ولی این را می دانیم که بازیکنان می توانند برای دیگر رقبای خود تله بگذارند که گذاشتن یک بمب در پشت درها یکی از همین تله ها می باشد. بدین صورت که شما می توانید پشت درها بمب های انفجاری بگذارید تا اگر کسی در را باز کرد به سرعت کشته شود.

Ghosts همچنین جامع ترین ابزار سفارشی سازی شخصیت ها را در تاریخ این فرنچایز به ارمغان می آورد. این بار به جای این که بازی شما را مجبور کند که چه چیزهایی برای شخصیت خود انتخاب کنید ، دست شما در انتخاب هر چیزی که بر روی آواتارتان می خواهید قرار دهید باز خواهد بود. قابلیت تغییر دادن رنگ چهره و تغییرات در لباس های نظامی گوشه ای دیگر از گزینه های سفارشی سازی بازی در بخش مولتی پلیر می باشد.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی  Call of Duty Ghosts:

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit

CPU: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom X3 8750 2.4 GHZ or better
Memory: ۶ GB RAM
Hard Disk Space: ۴۰ GB
Video: NVIDIA GeForce GTS 450 / ATI Radeon HD 5870 or better
Sound: DirectX compatible sound card
DirectX: DirectX 11
Internet: Broadband Internet connection for Steam and Online Multiplayer

[http://www.aparat.com/v/os2HI]
[http://www.aparat.com/v/DM1an]
[http://www.aparat.com/v/SXGvz]
نوع مطلب : نقد و برسی بازی های خارجی، 
برچسب ها : Call of Duty 10، نقد و بررسی بازی ندای وظیفه 10، طلاعات سیستم مورد نیاز ندای وظیفه 10،
لینک های مرتبط : Game Winners،
شنبه 7 مرداد 1396 02:29 قبل از ظهر
It's enormous that you are getting thoughts from this article as well as
from our dialogue made at this time.
پنجشنبه 5 مرداد 1396 08:27 بعد از ظهر
My spouse and I stumbled over here by a different page
and thought I may as well check things out. I like what I
see so now i'm following you. Look forward to looking over your web page yet again.
شنبه 10 تیر 1396 01:06 قبل از ظهر
First of all I want to say wonderful blog! I had a quick question which I'd like to ask if you do not mind.
I was curious to know how you center yourself and clear your thoughts before writing.
I have had a difficult time clearing my mind in getting my ideas out there.
I do enjoy writing however it just seems like the first
10 to 15 minutes are usually wasted simply just trying to figure out how to begin. Any ideas or
hints? Appreciate it!
دوشنبه 22 خرداد 1396 11:23 قبل از ظهر
I couldn't resist commenting. Perfectly written!
پنجشنبه 18 خرداد 1396 03:33 بعد از ظهر
Keep on writing, great job!
شنبه 13 خرداد 1396 06:02 قبل از ظهر
Way cool! Some very valid points! I appreciate you writing this article and also the rest of the
website is really good.
سه شنبه 2 خرداد 1396 05:10 قبل از ظهر
I've been browsing online more than three hours today, yet I never found any interesting article like yours.

It's pretty worth enough for me. Personally, if all site owners and bloggers made good content as you did,
the web will be a lot more useful than ever before.
چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 05:35 بعد از ظهر
Definitely believe that which you stated. Your favorite justification seemed to be on the net the
easiest thing to be aware of. I say to you, I definitely get irked while people think
about worries that they just do not know about. You managed to hit the nail upon the
top and also defined out the whole thing without
having side-effects , people could take a signal. Will probably be back
to get more. Thanks
سه شنبه 29 فروردین 1396 03:18 بعد از ظهر
With havin so much content do you ever run into any problems of plagorism or copyright violation? My blog
has a lot of unique content I've either authored myself or
outsourced but it appears a lot of it is popping it up all over the web without my agreement.
Do you know any techniques to help stop content from being stolen? I'd certainly appreciate it.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :